Doprovodná výstava

V případě zájmu o prezentaci Vašich produktů a služeb na doprovodné výstavě pořádané u příležitosti konání konference, nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi s Vámi projednáme vše potřebné.

    

Ing. Aleš Beneš   I  e-mail: a.benes@mascotte.cz  

Tel: 777 700 205

  

  

 

SEZNAM PREZENTUJÍCÍCH SE SPOLEČNOSTÍ V ROCE 2017
 
   
  
   
2N TELEKOMUNIKACE a.s.          č. 2
 
www.2n.cz
 
2N je přední evropská firma zabývající se vývojem a výrobou produktů z oblasti ICT a fyzické bezpečnosti. Produktové portfolio tvoří dveřní a bezpečnostní interkomy, přístupové systémy, výtahové komunikátory, IP systémy veřejného ozvučení a široké spektrum GSM/UMTS bran a telefonních ústředen. Tato řešení jsou určena pro malé, střední a velké firmy, projektanty, systémové integrátory a operátory.   
  
 
  
AEC a.s.          č. 9
  
www.aec.cz
 
Společnost AEC patří již od svého založení v roce 1991 k nejvýznamnějším domácím poskytovatelům software a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu. Kvalita našich služeb se opírá o dlouholeté zkušenosti v oblasti informační bezpečnosti a ověřené standardy (včetně legislativy EU/ČR/SR). V řadách zaměstnanců AEC na pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě působí desítky zkušených IT profesionálů, kteří jsou vždy připraveni pomoci zákazníkům překonávat bezpečnostní úskalí, se kterými se ve světě informačních technologií setkávají stále častěji. Naše služby jsme vždy schopni maximálně přizpůsobit individuálním potřebám klienta. AEC jakožto security expert pomáhá klientům čelit neustále novým hrozbám a zorientovat se v nových bezpečnostních produktech. Pro více informací o společnosti AEC navštivte www.aec.cz.
  
    
 
 
Alkom Security a.s.          č. 13
 
www.alkom.cz
   
Již přes 26 let naše společnost vedle zabezpečení objektů, majetku, osob a vozidel, také realizuje instalaci slaboproudých a datových systémů. Každá lidská činnost je měřitelná, stejně tak účinnost a spolehlivost našich zabezpečovacích systémů a služeb v podobě stálého dohledu s výjezdem. Naše firma výrazně přispěla k podstatnému snížení případů a škod z loupeží a z vloupání. Např. u loupeží v českých finančních institucích (během 10 let) z 182 na 27 případů v roce.  Jako první jsme v České republice dosáhli certifikace dle ČSN EN 50518, část 1,2 a 3 dispečinku zajišťující trvalý dálkový dohled ARC – Alarm Receiving Centre (PCO – pult centrální ochrany). Profesionální bezpečnostní analýza a posouzení je základ správného použití technických bezpečnostních systémů, pracovníci Alkom jsou spoluautoři ČNS EN 50 131 - Poplachové systémy.
 
  
  
 
Asociace Bezpečná škola z.s.          č. 5
 
www.asociacebezpecnaskola.cz 
 
  
Hlavním posláním Asociace je aktivní pomoc s nastavením a udržením bezpečné školy vůči hrozbám typu „aktivní útočník“, „výbušné zařízení“, „napadení žáků a pedagogů“ a další. Důraz klade na prevenci a maximální eliminaci ztrát na životech, duševním a fyzickém zdraví, majetku v sektoru školských zařízeních a dosažení pozitivních změn v oblasti bezpečnosti osob a majetku v prostorách školských zařízení. Specifickým cílem Asociace je vybudovat systém podpory školských zařízeních v oblasti bezpečnosti v souladu s příslušnými právními předpisy.
 
  
 
ASSA ABLOY Door Czech Republic a.s.          č. 15
 
www.assaabloy.com
 
 
Společnost SHERLOCK, člen skupiny ASSA ABLOY, je předním evropským
výrobcem bezpečnostních protipožárních dveří a zárubní a také dodavatelem
širokého příslušenství v oblasti mechanických zábranných systémů.
 
  
 
 
Eurosat CS spol. s r.o.          č. 11
 
 
Firma Eurosat CS se řadí mezi přední dodavatele zabezpečovacích a přístupových technologií.  Nabízíme vlastní řešení docházky SYSDO, systém poskytující komplexní kontrolu a správu docházky.  Je postaven na zabezpečeném cloudovém řešení bez nutnosti instalace a dalších nákladů. Sleduje přístup a docházku zaměstnanců, nabízí ale i daleko více.
 
 
   
 
EVVA spol. s r.o. Praha          č. 6
 
www.evva.cz
 
 
EVVA je rakouská rodinná firma a jeden z předních světových výrobců mechanické a elektronické zabezpečovací techniky. Poskytujeme celkové integrované řešení v souladu s požadavky na ochranu Vašeho majetku.
  
    
  
 
EFG CZ spol. s r.o.          č. 12
 
www.efg.cz
www.aktion.cz 
 
Společnost EFG CZ spol. s r.o. je předním českým výrobcem v oblasti identifikačních systémů, svoje produkty prezentujeme pod obchodní značkou Aktion.  Současné aktivity společnosti se soustředí nejen na dodávky konkrétních systémů, ale zároveň řeší systémovou integraci v oblasti bezpečnosti, identifikace a komunikace. Disponujeme vlastní vývojovou základnou HW a SW, námi nabízená řešení jsou využívána v oblasti průmyslu, zdravotnictví, školství i dopravy. Se svými produkty se pravidelně účastníme jako vystavovatel mezinárodních výstav bezpečnostních technologií. Naší silnou stránkou je schopnost vývoje a implementace zakázkových projektů včetně zajištění dlouhodobé systémové podpory.
 
 
   
   
H&B Group s.r.o.          č. 14
 
www.hbgroup.cz
 
KLÍČOVÉ CENTRUM H&B Group na českém trhu působí již 25 let a patří k největším dodavatelům kompletního zabezpečení pro podniky, organizace i domácnosti. V sortimentu firmy naleznete jak širokou nabídku produktů klasického mechanického zabezpečení, tak stále žádanějších elektronických zabezpečovacích systémů (např. přístupové a kamerové systémy).
 
 
 
 
I3 Consultants s.r.o.           č. 10
 
www.i3c.cz
 
   
Společnost I3 Consultants s.r.o. je především specialistou v oblasti ochrany osobních údajů a současně konzultační a poradenskou společností v oblasti ochrany informací. Společnost od svého založení v roce 2007 realizovala řadu významných projektů v oblasti ochrany osobních údajů a ochrany informací. Při řešení projektů se opírá o profesionální tým zkušených konzultantů a auditorů. Jejich zkušenosti s několika stovkami projektů mají mimořádný význam zejména v oblasti vstupních analýz ochrany osobních údajů, kde obvykle nestačí jen dokonalá znalost zákona, jeho výkladu a stanovisek Úřadu pro ochranu osobních údajů. Hlavním benefitem pro klienta je skutečnost, že již při vstupní analýze ho naši konzultanti dokáží nasměrovat k nejen typickým, ale i velmi specifickým problémům, které řešili již u organizací obdobného typu, jakými jsou např. obce, školské organizace, nemocniční zařízení, firmy zpracovávající účetní a personální agendu atd.
 
 
  
  
OMNILINK SERVICES a.s.          č. 4
  
www.omnilinkservices.cz
      
 
Bezpečná škola = bezpečná data + bezpečný internet + bezpečný kamerový a přístupový systém
 
Provádíme audity, návrhy a realizace:
 
- kamerových systémů
- bezpečné počítačové infrastruktury a WiFi
- zabezpečení přístupu do Internetu
  
Dozor, servis a správu služeb zajišťuje naše dohledové pracoviště v nepřetržitém provozu = jistota pro naše partnery a klienty.
 
  
  
  
 
RADOM, s.r.o.          č. 3
 
www.radom.eu
www.racar.eu 
  
 
Signalizace tísně a přivolání pomoci patří k nejúspěšnějším oborům RADOM, s.r.o. Dlouholeté zkušenosti z téměř dvou stovek instalací těchto systémů v seniorcentrech, nemocnicích, obchodních centrech či na venkovních dětských hřištích nám umožnily vyvinout i systém určený pro specifické prostředí školních zařízení. 
Janus byl v římské mytologii znám jako strážce bezpečí u bran a vchodů. Systém JANUS z produkce RADOM, s.r.o. však není zaměřen pouze na vchody, ale především na účinnou signalizaci tísně ze všech školních prostor, jehož instalaci lze provést v průběhu jediného dne a bez provádění rozsáhlých stavebních úprav. 
  
 
 
  
XT-Card a.s.           č. 1
 
www.xt-card.com
 
  
Společnost XT-Card a.s. je předním českým dodavatelem systémů bezkontaktních čipových technologií. XT-Card staví řešení na multiaplikačních systémech, které využívají čipových karet pro platební, věrnostní, dopravní, identifikační, docházkové, přístupové, stravovací, zabezpečovací, školní, turistické a další aplikace. Jedná se zvláště o projekty, kde lze s výhodou využít možnost integrace různých aplikací na jedné kartě. Široké spektrum funkcí a služeb tak z čipových technologií činí atraktivní nástroje nejen na celostátních, krajských, regionálních, školních, městských či podnikových úrovních, ale i v rámci dopravních služeb, firem a institucí.
 
Mezi významné zákazníky společnosti XT-Card a.s. patří například České vysoké učení technické v Praze, Česká zemědělská univerzita v Praze, Vysoké učení technické v Brně, základní školy, střední školy, České dráhy, Československá obchodní banka, Dopravní podnik hlavního města Prahy, Dopravní podnik města Brna, integrátor dopravy Královéhradeckého a Pardubického kraje IREDO,  koordinátor dopravy Moravskoslezského kraje KODIS, integrátor dopravy Jihomoravského kraje KORDIS a mnoho dalších.
 
  
  
 
Z-WARE          č. 7
 
www.z-ware.cz
 
Vyrábíme hardware a software pro docházkové, přístupové a stravovací systémy. Specializujeme se na dodávky do škol, dodáváme stavebnicová řešení, která umožňují zabezpečit školu přes jednotlivé dveře, branky, výtahy. Dále je možno sledovat docházku pracovníků s rozlišením přímé a nepřímé pedagogické činnosti.  Propojíme se školními systémy Bakaláři, Škola OnLine, SAS, aSc EduPage, DM Software…
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=RSJs5tGaqfk

Organizátor

Mascotte

Záštita:

MVCR SMO CR CSI

Zlatý partner:

Siemens logo

Stříbrní partneři:

Inels logo Omnilink services logo

Spolupráce

AGA Doverville

Podporují nás:

Mediální partneři: